Strona G3Ăłwna
 


Czesław Śpiewa 26.10.2014

BOKKA 25.10.2014

Pablopavo i ludziki 24.10.2014

Paula i Karol 10.10.2014

Bongostan, Roots Rockets, Ga Ga Zielone Żabki - 04.10.2014

GOORAL 02.10.2014

Okoliczny Element , gościnnie Proceente, Kuba Knap - 26.09.2014

SBB 19.09.2014

Zakopower - 06.09.2014

Golec uOrkiestra - 30.08.2014

Letnia Scena NCPP: NATURAL MYSTIC 29.08.2014

Letnia Scena NCPP - PomaU 22.08.2014

Letnia Scena NCPP - PUSTKI 08.08.2014

Kayah 09.08.2014

Letni Festiwal Operowy - Giuseppe Verdi Nabucco 02.08.2014

Letnia Scena NCPP - Chłopcy Kontra Basia 01.08.2014

Letnia Scena NCPP - Piotr Zioła 26.07.2014

Lady Pank - 25.07.2014

Letnia Scena NCPP - Makabunda 19.07.2014

Letnia Scena NCPP - Bubliczki 11.07.2014

Letnia Scena NCPP - Dziady Kazimierskie 05.07.2012

Margaret, Sylwia Grzeszczak 04.07.2014

Kraków i Opole grają po (O)polsku 27.06.2014

25lat! Wolność jest w nas! 08.06.2014

SuperJedynki2014 oraz Folkowo i kabaretowo! 07.06.2014

SuperPremiery i Debiuty 06.06.2014

Dżem 11.05.2014

Kolorowa Niedziela 27.04.2014

Dni Opola: Soul City, Ani Mru Mru, Bajm 26.04.2014

Eliminacje Debiuty 25.04.2014

Lemon 13.04.2014

Podbiegi 13.04.2014

Nosowska 12.04.2014

The Analogs 05.04.2014

Sorry Boys 04.04.2014

Acid Drinkers 30.03.2014

R.U.T.A i Paprika Korps 29.03.2014

Lao Che, Pink Freud 22.03.2014

Świetliki 15.03.2014

PIH oraz goście specjalni: JWP (ERO, KOSI) 14.03.2014

Rock Time 2014 12.03.2014

Strachy na lachy 08.03.2014

Marek Dyjak 7.03.2014

Kim Nowak 01.03.2014

ENEJ 28.02.2014

Narwani z kontekstu 26.02.2014

Rebeka, Kamp 22.02.2014

Bezczel, Z.b.u.k.u., Małpa 15.02.2014

Apteka, Dick4Dick, Brudne Dzieci Sida 14.02.2014

DIKANDA 08.02.2014

Bethel i Roots Rockers 01.02.2014

Kaliber 44 31.01.2014

Blade Loki 25.01.2014

Improwizacje kabaretowe - Narwani z kontekstu 22.01.2014

KAZIK NA ŻYWO 19.01.2014

UL KR 18.01.2014

Dr Misio 17.01.2014

Drugi Opolski Festiwal Gór 15-17.12.2013

Ras Luta 14.12.2013

Farben Lehre 06.12.2013

Fuka Lata (aka The Last Kiss) 30.11.2013

L.U.C - Kosmostumostów 29.11.2013

FreeArtFest - Warsztaty sitodruku 27.11.2013

Rock Night Concerts 23.11.2013

Tres.B 22.11.2013

Mała Akademia Piosenki 21.11.2013

Jamal 16.11.2013

Luxtorpeda 15.11.2013

Panny Wyklęte 11.11.2013

Dezerter 08.11.2013

Bipolar Bears 30.10.2013

Narwani z kontekstu - Improwizacje kabaretowe 29.10.2013

Katarzyna Groniec 27.10.2013

Maria Peszek 26.10.2013

Dawid Podsiadło 25.10.2013

Wojciech Młynarski - Pogadaj ze mną 20.10.2013

Kult 17.10.2013

IV Podbiegi 13.10.2013

DonGuralEsko 11.10.2013

ELVIS DELUXE i RUBIN714 05.10.2013

Gala Operowa 03.08.2013

Robert Janowski z zespołem 27.07.2013

Ira i Lemon 13.07.2013

W stronę Krainy Łagodności 29.06.2013

Balkan Beat Box 28.06.2013

50. KFPP Opole! Kocham Cię! Gala Jubileuszowa 16.06.2013

50. KFPP SupeJedynki i Kabareton 15.06.2013

50. KFPP SuperPremiery i SuperDebiuty 14.06.2013

Podbiegi 2013 - 28.04.2013

Centrum Uśmiechu oraz Majka Jeżowska 21.04.2013

Dni Opola - Budka Suflera 20.04.2013

Dni Opola - Brodka 20.04.2013

Dni Opola - Jamal 20.04.2013

Dni Opola - Poprzytula 20.04.2013

Opolskie eliminacje do Debiutów 18.04.2013

Koncert Słowiański 11.04.2013

W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM 24.03.2013

Happysad 23.03.2013

O.S.T.R. i HADES 22.03.2013

HEY support: Asia i koty 16.03.2013

Apteka, Kryzys, Nancy Regan 15.03.2013

Strachy na Lachy 09.03.2013

HEMP GRU 08.03.2013

Lao Che 02.03.2013

Jafia Namuel & Natural Mystic Akustycznie 01.03.2013

Acid Drinkers support: The Sixpounder 24.02.2013

TE-TRIS 22.02.2013

Kamp & Fair Weather Friends 15.02.2013

Babu Król 09.02.2013

TUNE 08.02.2013

Gooral 01.02.2013

Pink Freud 26.01.2013

Olivia Anna Livki i ZEBRA 19.01.2013

Wieczór kolędowy z zespołem Camerton 10.01.2013

Skubas 16.12.2012

Tabu & Naaman 08.12.2012

Tides From Nebula, Searching For Calm, This Great End

Luxtorpeda, support Nutshell 30.11.2012

Wojciech Karolak Trio 18.11.2012

CLOSTERKELLER ABRACADABRA 2012 25.11.2012

Bednarek - 22.11.2012

Julia Marcell 17.11.2012

Łąki Łan 16.11.2012

Dorota Miśkiewicz 10.11.2012

Kim Nowak 9.11.2012

Świetliki 07.11.2012

II PODBIEGI 2012 - 28.10.2012

Ania Rusowicz 26.10.2012

Marika & Spokoarmia 25.10.2012

VooVoo 27.10.2012

FLAPJACK support: Mouga 05.10.2012

Jesteś Bogiem - spotkanie z Rahimem 1.10.2012

Mela Koteluk 29.09.2012

GRUBY BRZUCH 21.09.2012

Teatr Rozrywki - Skrzypek na dachu 02.09.2012

Gentleman & The Evolution 01.09.2012

Raz Dwa Trzy symfonicznie 31.08.2012

Anna Maria Jopek 27.07.2012

Międzynarodowa Gala Operowa 04.08.2012

Ryszard Rynkowski 14.07.2012

Miasteczko rowerowe w amfiteatrze 11.07.2012

Opolska Strefa Kibiców 06.2012

Acid Drinkers, Kazik Na Zywo support: Rubin714 30.06.2012

30-tka T.LOVE 03.06.2012

Koncert Życia mała garść 03.06.2012

49 KFPP 01.06 I cz.

DNI OPOLA 2012 - Autostopem z Malowaną Lalą, Wojciech Korda, Czerwone Gitary

Dni Opola 2012 Czerwony Kapturek - opera dziecięca

DNI OPOLA 2012 Warszafski Deszcz, Pokahontaz, Abradab, Okoliczny Element, Mocne Wersy

CunninLynguists [USA], Dni Opola 2012

Eliminacje do debiutów 19.04.2012

Podbiegi 2012 14.04.2012

KAPELA ZE WSI WARSZAWA 14.04.2012

Pajujo, Bethel 30.03.2012

Marcin Wyrostek & Coloriage 17.03.2012

Wilki 15.03.2012

Grubson, gościnnie : Jotoskleja, Dj BRK, BU 10.03.2012

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, support: Rooster 09.03.2012

IRA 08.03.2012

The Beatles Nova - Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia 4.03.2012

Fisz Emade Tworzywo 03.03.2012

Strachy na Lachy 24.02.2012

Wojtek Mazolewski Quintet 19.02.2012

Kumka Olik i L. Stadt 18.02.2012

Wystawa Aleksandry Kozołub 05.03.2011

Wystawa Photo Day 7.0 03.08.2011

Wystawa fotografii Anny Marii Rogowskiej i Urszuli Serafin-Noga 24.09.2011

Wystawa fotografii Violetty Siedlaczek i Doroty Romik 05.11.2011

Wystawa zbiorowa OTF 16.12.2011

Miloopa 11.02.2012

Włochaty, support: Zespół Wychowawczy 04.02.2012

Lao Che 03.02.2012

Bakshish 27.01.2012

Łona i Webber 21.01.2012

Casting Bitwy na głosy 20.01.2012

Free Art Fest - Warszaty Street Art-u 14.01.2012

Free Art Fest - Oszibarack 13.01.2012

Sylwester pod Ratuszem 2011

Wieczór Kolędowy z zespołem Camerton 15.12.2011

Święta Z Prezydencją - Zakopower 11.12.2011

Lech Janerka 04.12.2011

Katarzyna Groniec 3.12.2011

Jelonek 2.12.2011

Łąki Łan 1.12.2011

HENRY McCULLOUGH BLUES BAND 27.11.2011

Gooral 26.11.2011

Punky Reggae Live 2011 19.11.2011

Beltine i Jochen Vogel 18.11.2011

ACID DRINKERS 13.11.2011

Wierba & Schmidt Quintet feat. Piotr Baron 12.11.2011

NOSOWSKA 04.11.2011

Dezerter 29.10.2011

O.S.T.R. 28.10.2011

DAAB 22.10.2011

Apteka 13.10.2011

Zabili mi żółwia i Bongostan 08.10.2011

Złe Psy, support: Lecter i Bexsa 07.10.2011

Kury 02.10.2011

Inkwizycja, eye for an eye, wszaniec 01.10.2011

Grubson 17.09.2011

Coma i Myslovitz, No Public 02.09.2011

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK 20.08.2011

Kabaretowe Opole 14.08.2011

Zakopower i Carrantuohill - Touch of Ireland 5.08.2011

Opera Śląska - Straszny Dwór 09.07.2011

Reggae Summer Day 2011 08.07.2011

Lato ZET i Dwójki 03.07.2011

KOWALSKA, CIECHOWSKI i goście, PERFECT i przyjaciele 12.06.2011

48 KFPP 10.06.2011

METALCHEM CUP

Alphaville 14.08.2008

KLUB OSIEDLOWY METALCHEM - DZIEŃ DZIECKA

KLUB OSIEDLOWY METALCHEM - DZIEŃ MATKI

KOWALSKA, CIECHOWSKI i goście, PERFECT i przyjaciele 12.06.2011 - próba koncertu

Dni Opola 30.04.2011

Dni Opola 29.04.2011

Eliminacje do debiutów 29.04.2011

DNI LITERATURY DZIECIĘCEJ 04.04.2011

Bipolar Bears i LecteR 17.04.2011

happysad 10.04.2011

740 Milionów Oddechów i Konopians 8.04.2011

Pablopavo i Ludziki 9.04.2011

Mirosław Sitkowski Gang 02.04.2011

MOSKWA 1.04.2011

BRODKA 27.03.2011

JAMAL 26.03.2011

Molesta 19.03.2011

D4D 18.03.2011 support; LODY

Hey 12.03.2011

Miss Polski, Graftmann 11.03.2011

Ras Luta i Riddim Band 05.03.2011

AKCJA ZIMA W MIEŚCIE - KLUB OSIEDLOWY METALCHEM 14.02.2011

Żywiołak 25.02.2011

Rahim i Te-Tris 19.02.2011

HURT, HABAKUK 17.02.2011

Kamil Bednarek i Star Guard Muffin, Bethel 14.02.2011

Kamil Bednarek i Star Guard Muffin, Tabu 13.02.2011

Renata Przemyk Akustik Trio 12.02.2011

Proletaryat, ZBERNY 3000 11.02.2011

Maciej Balcar i Nie-bo 10.02.2011

COMA 6.02.201

Echoes Of Yul, Guantanamo Party Program, Sun For Miles, [peru] 5.02.2011

L.U.C. 22.01.2011

Marika live act 21.01.2011

Martyna Jakubowicz i Żona Lota 14.01.2011

WYSTAWA OTF - AUTOPORTRET

Łąki Łan 09.12.2010

DEZERTER 05.12.2010

Kapela Ze Wsi Warszawa 04.12.2010

Vavamuffin 3.12.2010

T.LOVE 01.12.2010

ACID DRINKERS 28.11.2010

DeyziDoxs 27.11.2010

Armia, Izrael 26.11.2010

Something Like Elvis 21.11.2010

WYSTAWA 20.11.2010

Kim Nowak 19.11.2010

Buldog 18.11.2010

Jarosław Wasik 13.11.2010

Dubska, Pajujo 6.11.2010

Tymon & The Transistors, Kobiety, Homosapiens 5.11.2010

Paprika Korps, Gran Putada 29.10.2010

APTEKA 28.10.2010

INDIOS BRAVOS 24.10.2010

CZESŁAW ŚPIEWA 15.10.2010

DagaDana 12.10.2010

HOPALONG KNUT 10.10.2010

ZŁE PSY, ZBERNY3000, CZARNE CHMURY 8.10.2010

Koniec Świata, Jumanji 2.10.2010

METLACHEM CUP 2010 - FINAŁ

KLUB OSIEDLOWY METALCHEM WYSTAWA POPLENEROWA

LATO W MIEŚCIE 2010 - KlUB OSIEDLOWY METALCHEM

Metalchem Cup 2010

DNI OPOLA - KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

DNI OPOLA - PIOTR BAŁTROCZYK

DNI OPOLA - KABARET CIACH

DNI OPOLA - HEY

DNI OPOLA - MALEO REGGAE ROCKERS

DNI OPOLA - 740 MILIONÓW ODDECHÓW

Eliminacje do debiutów 22.04.2010

PABLOPAVO I LUDZIKI 9.04.2010

DNI LITERATURY DZIECIĘCEJ - KLUB OSIEDLOWY METALCHEM

Ten Typ Mes 27.03.2010

SKINNY PATRINI 26.03.2010

LAO CHE 21.03.2010

FISZ 19.03.2010

DICK4DICK 12.03.2010

LIPALI, ZBERNY 3000 6.03.2010

Cała Góra Barwinków 05.03.2010

NOVIKA 27.02.2010

ARMIA 26.02.2010

Punky Reaggae Live 2010 - 20.02.2010

BIFF 19.02.2010

Silesia Superior Attack 12 06.02.2010

O.S.T.R. 30.01.2010

Zima w mieście 2010

MIKA URBANIAK 29.01.2010

KUMKA OLIK 16.01.2010

Wystawa Magdaleny Majdzik i Oli Kroczak 20.02.2009

HAPPYSAD 28.03.09

Ferie zimowe w klubie Metalchem 2009

Grzegorz Halama 30.10.2008

ABRABRACADABRA GOHTIC TOUR 20.10.2008

L.U.C. & RAHIM 2008.10.10

ARMIA 08.02.2008

COMA 24.11.2007

FREE ART FEST 09.10.2008

Bassister Orchestra 26.01.2008

RENTON 16.10.2008

HAPPYSAD 31.10.2008

WYSTAWA OTF 09.01.2009

EJECTES 08.02.2009

O.S.T.R. 24.01.2009

2Tm2.3 27.01.2009

FISZ,EMADE 31.01.2009r.

ANIA DĄBROWSKA 15.02.2009

GRAŻYNA AUGUŚCIK GROUP, KURT ROSENWINKEL 17.02.2009

L.U.C. 6.03.2009

FORMACJA CHATELET 20.02.2009r.

IRA UNPLUGGED 8.03.2009

MASALA 12.03.2009

INDIOS BRAVOS 20.03.09

PUNKY REGGAE LIVE 21.02.2009r.

HAPPYSAD 29.03.2009

DOROTA MIŚKIEWICZ 1.04.2009

SILESIA SUPERIOR ATTACK VOL.9 4.4.2009

SILESIA SUPERIOR ATTACK vol 8 15.11.2008

ELIMINACJE DO DEBIUTÓW 23.04.2009

DNI OPOLA, T.LOVE 25.04.2009

AFROMENTAL 17.04.2009

DNI OPOLA, ZAKOPOWER 25.04.2009

DNI OPOLA, EDYTA GÓRNIAK 26.04.2009

Metalchem Cup 2009

ZPiT OPOLE - Kraków 22.08.2009

NATURAL MYSTIC, KONIEC ŚWIATA 23.09.2009

Lato w mieście 2009

Metalchem Cup 2009 Finały

ZPIT Opole-Jarmark Franciszkański 26.09.2009

WŁOCHATY 4.10.2009

RIVERSIDE 7.10.2009

GABA KULKA 10.10.2009

ŻYWIOŁAK 16.10.2009

SILESIA SUPERIOR ATTACK VOL 10 17.10.2009

PLAN TELEDYSKU ZPIT OPOLE 24.10.2009

SKANKAN 24.10.2009

MITCH & MITCH 25.10.2009

JARECKI 23.10.2009

BLADE LOKI 6.11.2009

MIŚKIEWICZ & MAJEWSKI 9.11.2009

T.LOVE 8.11.2009

AKURAT 12.11.2009

THE GLOBETROTTERS 20.11.2009

MALEO REGGAE ROCKERS 21.11.2009

ACID DRINKERS 22.11.2009

ZPiT OPOLE - Andrzejki 26.11.2009

JESIENNY METALCHEM CUP

IMPREZY METALCHEM

VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej Hej kolęda, kolęda Klub Metalchem 15.12.2009

SOFA 27.11.2009

VASTI JACKSON BLUESBAND 2.12.2009r

VAVAMUFFIN 4,12.09

SILESIA SUPERIOR ATTACK vol. 11 12.12.2009